Mapowanie plonu 

 
Moinitoruj aktualny oraz średni plon oraz wilgotność na wyświetlaczu w kabinie
wyposaż swój kombajn do przesyłania danych z obsługą danych CANbus 
Bezpłatne, bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania dzięki których rolnicy zawsze otrzymają najnowszą technologię mapowania plonu  

MONITOROWANIE WYDAJNOŚCI

Sprzęt, który można zainstalować na dowolnym kombajnie. Oprogramowanie automatyzujące tworzenie poprawionych map plonów.

 
  • Użyj własnego urządzenia, aby połączyć się bezprzewodowo z monitorem plonów
  • Kalibruj raz na typ uprawy na sezon, aby uzyskać dokładne odczyty z kabiny. Jeśli chcesz wprowadzić sumy pól po zbiorach, też możesz to zrobić
  • Kompatybilny z iOS lub Androidem

Precyzyjne mapowanie plonów

 

 
Zautomatyzowane czyszczenie i korekta danych dotyczących plonów
Wyrównanie wielu kombinacji
9 precyzyjnych opcji wyjściowych map
Możliwość skorygowania danych wejściowych po zbiorach
Dostęp do nieprzetworzonych danych dotyczących plonów jest zawsze bezpłatny 

Jak to działa?

Po zsynchronizowaniu danych plonów z chmurą w celu przetworzenia, FarmTRX automatycznie sortuje je według właściwej granicy pola.

Wszyscy użytkownicy mogą przeglądać, wyszukiwać i eksportować swoje posortowane surowe dane dotyczące plonów w dowolnym momencie za pośrednictwem aplikacji internetowej.

Jeśli chcesz automatycznie czyścić i korygować dane dotyczące plonów oraz precyzyjne mapy plonów, wymagana jest aktywna roczna subskrypcja aplikacji internetowej oparta na opłacie za akr.

Na szczęście możesz sam przetestować nasz proces autokorekty, aby zobaczyć, jak ci się podoba. Subskrypcja aplikacji internetowej na pierwszy rok jest dołączona do zakupu Monitora wydajności.