STACJA REFERENCYJNA RTK

I50 GNSS

Przystępny cenowo odbiornik GNSS do pomiarów geodezyjnych oraz jako punkt referencyjny do własnych nawigacji RTK.  PEŁNA KONSTELACJA 

Przegląd

Odbiornik i50 GNSS zapewnia szybkość i dokładność w jednym, łatwym w użyciu rozwiązaniu GNSS, które skutecznie realizuje projekty geodezyjne i budowlane. W połączeniu z naszym oprogramowaniem terenowym LandStar i kontrolerem HCE320 z systemem Android, i50 GNSS jest idealnym rozwiązaniem pomiarowym do zadań związanych z pozycjonowaniem topograficznym i budowlanym.

Odbiornik i50 GNSS integruje technologie pozycjonowania i komunikacji w wytrzymałym urządzeniu, które zapewnia elastyczność pracy. Gdy sieci RTK są niedostępne w miejscu pracy, po prostu skonfiguruj jedną bazę i50 GNSS UHF i użyj odbiornika ruchomego i50 GNSS UHF do przeprowadzenia pomiarów RTK.  

Pyłoszczelność i wodoodporność IP67. i50 GNSS wytrzymuje przypadkowy upadek z wysokości 2 m
Wytrzymała konstrukcja przemysłowa i50 GNSS gwarantuje wydajność RTK w trudnych warunkach środowiskowych i pogodowych. Przestoje lub ograniczenia środowiskowe praktycznie już nie istnieją.


PEŁNA KONSTELACJA

Śledzenie sygnałów GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou i QZSS
Wbudowana 624-kanałowa technologia GNSS zwiększa niezawodność i wydajność, zapewniając dokładne pomiary. Pozwala na szybkie śledzenie sygnałów i szybkie stałe rozwiązanie RTK w celu poprawy wydajności i skrócenia czasu pomiarów w terenie.